Služby

Pro jednotlivce

Ustájení koní

Nabízíme možnost ustájení v areálu JK Liberec. V ceně je zahrnuto krmení 2X denně – seno, voda, dále podestýlka – piliny, sláma. Po dohodě a dle časového harmonogramu využívání haly a pískové jízdárny včetně materiálu potřebného pro výcvik koní. Cena nezahrnuje veterinární a podkovářské práce. 

Cena 7000 Kč / měsíc.

janička

Individuální a skupinový výcvik jezdců

Výuka začátečníků a pokročilých jezdců probíhá v pravidelných lekcích dle daného rozvrhu, a to buď individuálně nebo ve skupinách 2 až 4 jezdců. Cílem je příprava dětí od 8 let a dospělých od prvních lekcí až po účast na závodech. Nabízíme několik variat pemanentek podle věku, zkušeností a také ambicí jednotlivých jezdců. Možností je i částečný pronájem koní a poníků pro sportovní účely. Více informací rádi poskytneme emailem, telefonicky nebo na ukázkové lekci.

Seno

Prodej sena

Kvalitní seno z vlastní produkce. Prodej ve formě kulatých balíků - váha balíku je cca 300 kg. K dispozici kvalitně uskladněné seno nebo možná rezervace letošního sena s odvozem přímo po seči.

  1 balík
Cena N/A

Aktuálně

Spolufinancování z EU

Projekt spolufinancovaný Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod

Související odkazy: www.rada-severovychod.cz

Podpořeno Libereckým krajem

logo Liberecký kraj

Working...